Koučinga sesijas privātpersonām un uzņēmumiem

Individuālais koučings

 

Individuālais koučings ir māksla sekmēt cita cilvēka rezultativitātes paaugstināšanu un attīstību. Koučinga process ir sarunu sērija, ko caur jautājumu uzdošanu vada koučs, un kas cilvēkam palīdz pietuvoties savām potenciālajām iespējām, saprast savu lomu vai uzdevumu un uzņemties atbildību par turpmākajām darbībām. Sarunas ir paredzētas tam, lai palīdzētu cilvēkam iemācīties visu nepieciešamo veiksmīgai uzdevuma veikšanai, un tā, lai sasniegtais rezultāts sniegtu gandarījumu.

 

Tev noderēs:

  • ja jūti, ka vēlies dzīvē ko mainīt, taču vēl nezini, kā to izdarīt

  • ja esi gatavs uzņemties atbildību par savu dzīvi un rīkoties, lai mērķus sasniegtu

  • ja vēlies savus mērķus sasniegt ātrāk, efektīvāk un ar prieku

 

Visbiežāk pie manis nonāk klienti, kas kaut kādā mērā ir iestrēguši savās dzīvēs vai kādos noteiktos dzīves aspektos. Bieži viesi ir arī tie, kas piedzīvojuši psiholoģisko izdegšanu, kā rezultātā ir gatavi kardinālām izmaiņām dzīvē. Tie visi ir cilvēki, kas apzinās, ka koučinga sesijā spēs sastrukturēt savas vēlmes un sakārtot veicamos uzdevumus tā, lai tie tiktu izpildīti konkrētos termiņiem. Mani klienti zina, ka laikā starp mūsu tikšanās reizēm, esmu sazvanāma vai sasniedzama rakstiski – ka nepieciešamības gadījumā atbalstīšu un iedrošināšu spert soļus noteiktā mērķa virzienā. Ja klients jūt vajadzību, varu būt arī par personu, kam “atskaitīties” par padarīto tad, kad uzdevums ir paveikts.

 

Vienas sesijas cena: 100 EUR

Vienas sesijas ilgums: 1.5 h

Koučings uzņēmumiem

 

Individuālās koučinga sesijas ir vērtīgs instruments biznesa organizācijās, un ir lieliski, ja uzņēmuma vadība saviem darbiniekiem piedāvā iespēju tādas apmeklēt. Sesiju rezultātā tiek celta darbinieku efektivitāte un pašvērtējums (kas nav mazsvarīgs faktors panākumu gūšanā).

 

Tava uzņēmuma darbiniekiem noderēs:

  • Rezultātu uzlabošanai

  • Motivācijas paaugstināšanai

  • Prioritāšu sakārtošanai

 

Visbiežāk konsultēju uzņēmumu pārstāvjus gadījumos, kad nepieciešams uz aktuālo situāciju paskatīties no malas jeb izvērtēt situāciju neitrāli. Piemēram, ja komandā ir cilvēks, kurš nesniedz vēlamo rezultātu; ja pats vadītājs nejūtas drošs par nākamajiem uzņēmuma soļiem u.tml. Koučings palīdz apzināties iespējas un resursus, un to laikā klients pats nonāk pie vēlamā rīcības plāna.

 

Vienas sesijas cena: 100 EUR

Vienas sesijas ilgums: 1.5 h

Laura Vanaga

laura.vanaga@gmail.com

+371 26448720

© 2018 Laura Vanaga